Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Dmitrij Medvedev: v boji s terorizmom musíme útočiť ako prví - chelemendik.sk

 

Dmitrij Medvedev: v boji s terorizmom musíme útočiť ako prví

2020-05-30  (22:24)

 - Dmitrij Medvedev: v boji s terorizmom musíme útočiť ako prví

 

Boj s teroristami musí mať naplánovaný ráz. Treba ich likvidovať nielen v rámci pomsty, ale aj útočiť ako prví a podľa ich pravidiel. Prezident Medvedev to vyhlásil na zasadaní Národného protiteroristického výboru vo Vladikavkaze – hlavnom meste republiky Severné Osetsko.

Návšteva prezidenta na Severný Kaukaz bola pre média nečakaná. Ale ak sa pozrieť na rozvoj udalostí v tomto južnom regióne za posledné dni, tak návšteva Medvedeva sa mohla očakávať. Večer 18. februára zaútočili  v Kabardinsko-Balkársku na autobus s turistami z Moskvy. Zahynuli 3 osoby. V ten istý deň zaznela explózia na lanovke na hore Elbrus.

Na zasadaní Národného protiteroristického výboru sa zúčastnili vedúci všetkých ruských špeciálnych služieb a obzvlášť sa podčiarklo, že teroristi a ich spojenci na Severnom Kaukaze nemajú šance. Všetky programy rozvoja tohto ruského regióna budú pokračovať. A čo by sa nesnažili urobiť teroristi, turistický klaster v regióne sa vybuduje. Je to dôležité pre samých obyvateľov regiónu. Vzniknú pracovné miesta, čo umožní prilákať mládež. Nie je tajomstvom, že na juhu Ruska je kvôli nevyriešeným sociálnym problémom práve mládež objektom zombovania zo strany teroristov. Je treba urobiť tak, aby sa ľudia žijúci na Kaukaze, cítili ako plnohodnotní občania Ruska.

Sociálno-ekonomický rozvoj republík Severného Kaukazu Ruska je dôležitým prostriedkom prevencie terorizmu, ktorý dostáva veľkú finančnú a ideologickú podporu zo strany medzinárodných teroristických centier. Preto Národný protiteroristický výbor analyzoval súčasnú situáciu v arabskom svete, kde prebiehajú rozsiahle sociálne protesty. Následky týchto udalostí môžu ovplyvniť situáciu nielen v regióne, vyhlásil Dmitrij Medvedev na zasadaní:

-V rade prípadov môže dôjsť k dezintegrácii veľkých štátov a k ich rozpadu na malé. A tieto štáty sú dosť zložité. Môže sa stať to, že k moci sa dostanú fanatici. Bude to znamenať ďalšie šírenie extrémizmu. Treba sa pozrieť pravde do očú. Taký scenár predtým pripravovali pre nás. A tým viac sa budú  v súčasnosti snažiť ho uskutočniť. No v akomkoľvek prípade tento scenár neprejde.

 

ruvr.ru


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |