Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
David Icke: Európska únia je to isté ako Sovietsky zväz - VIDEO, slovenské titulky - chelemendik.sk

 

David Icke: Európska únia je to isté ako Sovietsky zväz - VIDEO, slovenské titulky

2020-05-28  (23:15)

 - David Icke: Európska únia je to isté ako Sovietsky zväz - VIDEO, slovenské titulky


David Icke tvrdí, že svet speje k absolútnemu totalitarizmu, že ľudí bude ovládať s pomocou mikročipov iba niekoľko stoviek šialených sprisahancov, posadnutých myšlienkou absolútnej kontroly. David Icke si myslí, že sú to fašisti a komunisti naraz. ...

zTento článok alebo toto video sú prístupné iba pre registrovaných používateľov platenej zóny Internetového klubu Chelemendik.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


Ján Molnár   |   2010-09-30  (09:44)
50%  
mínus plus
  Európska únia je to isté ako Sovietsky zväz...

Toto môže len dement povedať a nič na tomto fakte nezmení že to povedal David Icke...


Ján Molnár   |   2010-09-30  (09:49)
50%  
mínus plus
  Kedže pre neho je fašizmus to isté ako komunizmus, nasledujúci diel bude o Stalinovi, ktorý je to isté ako Hitler...

Ešte by mal polutovať postkomunistické krajiny v akých strašných podmienkach sme žili do roku 1989...


vian   |   2010-09-30  (12:16)
50%  
mínus plus
  Re: Ján Molnár: Ja som to pochopil tak, ze principialne sa v oboch pripadoch jedna o to iste. A vobec sa mi nezda, ze by D.I. hovoril od veci. Ale samozrejme tvoj nazor ti neberiem..
Mimochodom, ten britsky prizvuk je super :)


erika   |   2010-09-30  (12:47)
50%  
mínus plus
  Čítala som niekde výrok Martiny Navrátilovej, ktorá žije dlhé roky v USA.
Povedala "vymenila som len jednu totalitu za druhú"
A taká je asi pravda o všetkej tej demokracii a osobnej slobode, včetne slobody slova.
To, čo tu dnes máme, nie je žiadna demokracia, je to vláda finančných elít a oligarchov priemyslu, pre ktorých sú ľudia iba zdroje, viď po revolúcii vzniknuté -oddelenia ľudských zdrojov.
Tak na čo sa tu hráme.
Sme menej slobodní, než kedykoľvek predtým. Sme otroci systému, ktorý ide jednoznačne proti nám.
Otázka je, čo s tým?strelec   |   2010-09-30  (20:25)
50%  
mínus plus
  Čo s tým a ako to zmeniť je tá správna otázka. Dáva si ju zatiaľ asi málo ľudí a naviac nemajú odpoveď. Podobné názory ako David Icke má napr. aj p. Klaus, ale už aj na tejto stránke sa objavil p.Molnár, ktorému to je všetko jasné, je in a ostatní sú (sme) dementi. To je ten základný prístup dnešných "demokratov". Keď niekto odhrnie oponu tak je osočovaný, urážaný, zakážeme mu to (keď máme tú moc) - popieranie holokaustu, diskusie o príčinách globálneho otepľovania, vyhlásime ho za teroristu.....Myslím si, že táto forma totality potichu prerástla do takých rozmerov, s postkomunistickým národmi(naučenými držať hubu a nedemonštrovať)nabrala takú silu, že odpor je snáď nemožný. Kapitalizmus nemá na svoj periodický krízový vývoj okrem vojny (na globálnu nie sú bloky ale aspoň lokálne) iné riešenie, ale má tú obrovskú snahu expandovať a ovládať. Médiá má na 100% a veľa ľudí je jednoduchých a netrápia ich tie základné a správne otázky. Sú in a volia pravicu aj keď pred výplatou nemajú na pivo, zaujíma ich čo sa píše v Novom čase a kde kto je pre nich dement. A s touto silou sa v postupoch vládcov tiež počíta.


Jan.K   |   2010-09-30  (21:34)
50%  
mínus plus
  Z toho srovnání mi jen není jasné, kdo se má urazit, jestli příznivce EU, nebo přítel Sovětského svazu. Samozřejmě, rozdílů je víc, než podobností. Ale dokud SSSR existoval, byl pro lidi ze "Západu" něco jako Damoklův meč, vlivem jednostranné nepřátelské propagandy viděli téměř jen samá negativa a zkušenost s druhou stranou mince jim chyběla. Jelikož jsem na Západě tehdy nežil, nejsem si jistý, ale pro srovnání: komunistické "kecy" o nevýhodách kapitalismu, kterým tehdy málo kdo věřil, se později ukázaly skoro do písmenka jako pravdivé. Jenom to nebyla úplná, vyvážená informace. Mám za to, že s informacemi o SSSR to bylo v západních státech podobné. Nezlobme se tedy na Davida Icke, který zde nežil a naši zkušenost nemá. Buďme klidní, jeho srovnání je zřejmě míněno jako kritika Evropské unie a ne jako hanění Sovětského svazu.

erika: V USA jsem byl několikrát s odstupem doby, pokaždé to bylo trochu jiné, měnila se (k horšímu) nálada a spokojenost lidí i moje subjektivní vnímání pravdivosti amerického rčení "toto (míněno USA) je svobodná země". Americká administrativa dokáže být přinejmenším stejně arogantní a vlezlá, jako ta komunistická před r. 1989. Martina Navrátilová zřejmě ví, o čem mluví.

strelec: ano, máte pravdu lidi se naučili "držet hubu a krok", ale zase zkušenost s jednou totalitou (nevím, jestli mám přidat úvozovky) je kvalifikuje k rychlejšímu rozeznání té nové. Naučili se přežívat, bez ohledu na to, že je to mnohdy morálně problematické. Ale ruku na srdce - světová revoluce těžko může začít (a pak vyhrát) v tak malé zemi, jako jsme my. Úloha malých národů je asi jiná. Nevím sice přesně jaká, ale aspoň nepodléháme sebeklamu vlastní velikosti a neporazitelnosti, jako některé velké národy a země.


strelec   |   2010-10-02  (07:31)
50%  
mínus plus
  Len niekoľko poznámok :
- myslím si tiež, že prirovnanie robí skôr ako "hanenie" EU. Jeho cieľom je poukázať na to, že EU nie je to vysnívané,
- k skúsenosti s totalitou by tie úvodzovky aj patrili. 50 roky boli iné, ale ďalších 30 rokov- aká totalita? Páni ako Pitner, Langoš sa hrali na disidentov, urobili vysokú, pokiaľ národ makal smeny cti tak sedeli vo výskumákoch, poznám radu komunistov, čo chodili do kostola.......
- bez pochyb, že zmenu vývoja či systému - svetovú revolúciu "neurobí" SR. Na Slovensko aj tú nežnú doviezli. Mňa štve len to, že tu sa hrozne málo ľudí zamýšľa, nechápe súvislosti, nie je ochotných vyjadriť svoj odpor so zdieraním z kože. Štáty V4 majú preto celú radu vecí inak, lebo si dupli, ale v pravú chvíľu a na správnom mieste.


protopartorg   |   2010-10-04  (21:15)
50%  
mínus plus
  P. Icke tým asi chcel povedať, že existujú ISTÉ PARALELY medzi Sovietskym zväzom, a dnešnou EÚ. Samozrejme, ťažko to mohol myslieť DOSLOVNE, že sa jedná o IDENTICKÉ systémy, keďže je to inteligentný človek...

Treba to len upresniť: dnešná EÚ naozaj v niektorých momentoch pripomína ZSSR ČIAS BREŽNEVA. Samozrejme, nie čias Októbrovej revolúcie, ani vlády Stalina - to by to tu vyzeralo "trošku" inak. Paralely existujú najmä v postupujúcej byrokratizácii riadenia, a v narastajúcej neschopnosti riešiť nahromadené problémy. A ako hovorí Icke, v "nedemokratickosti" - ibaže ja v demokratickosť "parlamentnej demokracie" aj tak neverím, takže si na rozdiel od p. Ickeho ani nemyslím, že prichádzame o niečo cenné. Veď u nás, na Slovensku funguje tzv. "demokracia", jedna radosť, a čo z toho máme...? Vieme všetci. Problémom bude skôr celkové smerovanie politiky EÚ (a vlastne celej planéty, v zmysle NWO), než nejaké "autoritatívne tendencie".

Na druhej strane treba povedať, že ak by nás nečakalo NIČ HORŠIE, než nejaká nová verzia brežnevského ZSSR, tak si naozaj môžeme POGRATULOVAŤ. Obávam sa ale, že to bude O DOSŤ horšie.

David Icke má mnohé zaujímavé myšlienky, nepochybne pravdivé, hoci zase niektoré jeho teórie najmä na tému "reptiliánov" sú na mňa trošku priveľa :-)

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |