Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Ďalší prefíkaný a smrteľne nebezpečný pokus Európskej komisie ako dostať migrantov do každej krajiny - chelemendik.sk

 

Ďalší prefíkaný a smrteľne nebezpečný pokus Európskej komisie ako dostať migrantov do každej krajiny

2021-09-19  (02:45)

 - Ďalší prefíkaný a smrteľne nebezpečný pokus Európskej komisie ako dostať migrantov do každej krajiny

7.4.2016

Včera predložila Európska komisia návrh na „reformovanie“ azylového zákona. Za pojmom reforma sa neskrýva nič iné, ako len ďalší stupeň snahy prerozdeľovania azylantov do všetkých krajín únie. Oficiálne to komisia zdôvodňuje tým, že Dublinská dohoda je nefunkčná a tento stav treba ukončiť. Kto ale túto dohodu vedomo a úmyselne fakticky zrušil diskrétne prehliadajú.

Podľa tagesschau.de a iných nemeckých médií predkladá Európska komisia 2 návrhy.

V prvom návrhu zástupcovia únie navrhujú, aby všetky kompetencie v azylových konaniach boli odobrané suverenite členských štátov a boli prenesené na novozriadený orgán EÚ, ktorý by ako jediný mal právo rozhodovať o prideľovaní alebo zamietnutí žiadostí o azyl. Tento orgán by mal zastúpenie v každej krajine. Všetky rozhodovacie právomoci prejdú na Brusel ktorý rozhodne o žiadosti a bude rozdeľovať azylantov do jednotlivých štátov Únie.

Druhý návrh sa zakladá na ponechaní rozhodovacieho práva štátom do ktorých žiadateľ prišiel ako do prvého štátu EÚ a v ktorom žiadosť podal. V prípade, že v niektorom členskom štáte prekročí počet imigrantov hranicu, ktorú určí európska komisia, rozhodne EÚ o prerozdelení nadhraničných migrantov do ostatných štátov EÚ.

Či už tak, alebo inak, stále je hlavným motívom európskej trojky Merkelová, Juncker a Schulz, rozmiestniť ilegálnych imigrantov po celej Európe. Namiesto toho, aby sa snažili zabrániť príchodu ilegálnych do Európy, je ich jedinou motiváciou, dopraviť ich čo najviac a prerozdeľovať ich do celej Európy. Tomu slúži aj likvidačná dohoda s tureckým sultánom, s ktorým Merkelová jedná ako jeho poddaná a ospravedlňuje sa mu už aj za satirický príspevok na jeho úkor v nemeckej televízii, aby si ho nepohnevala. K tejto dohode sa vyjadril merkelovej koordinátor migrantskej krízy, minister kancelárskeho úradu, Altmaier v interview s denníkom taz:

„Poukazujem na to, že cieľom tohoto riešenia nie je znížiť počet prichádzajúcich“.

Mimochodom dostal satirik Böhmermann za jeho kritiku Erdovana na krk prokurátora. Hlavne, že sa Nemci rozhorčujú nad potrestaním ruskej výtržníckej skupiny Pussy Riot za ich vyčínanie v moskovskom kostole.

Pri rozhodovaní o tejto tzv. reforme môžeme na jej podporu opätovne počítať zo zastrašovaním rozpadom Európskej Únie a maľovaním katastrofických scenárií, keď nebudeme nasledovať návrhy týchto troch tvoriteľov novej Európy, tak ako to býva zvykom pri pokusoch o obmedzovanie práv jednotlivých členských štátov.

Takto to bolo pri tzv. záchrane Grécka, ktorá ale v skutočnosti spočívala v záchrane nemeckých a francúzskych bánk, takto to je pri výstavbe hraničných plotov ako ochrane proti ilegálnym imigrantom a platí to aj po včerajšom rozhodovaní holandského národa o asociačnej dohode s Ukrajinou. V prípade odmietnutia tejto dohody, k čomu aj došlo, v holandskom referende vidí Juncker zase na obzore rozpad Európy. No zrejme najneskorší rozpad únie nastane po Brexite.

Bodaj by mal tento protagonista demágogie aspoň raz v živote pravdu. Úniu podľa predstáv Berlína a Bruselu Európa určite nepotrebuje.

Vilibald Kičin

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/dalsi-prefikany-a-smrtelne-nebezpecny-pokus-europskej-komisie-ako-dostat-migrantov-do-kazdej-krajiny/764755


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |