Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Cenou za mier treba vyznamenať Vladimíra Putina - ruvr.ru - chelemendik.sk

 

Cenou za mier treba vyznamenať Vladimíra Putina - ruvr.ru

2020-02-23  (04:13)

 - Cenou za mier treba vyznamenať Vladimíra Putina - ruvr.ru
 
     
Foto: RIA Novosti

Vladimíra Putina môžu navrhnúť na Nobelovú cenu mieru. Informáciu o tom zverejnil rad ruských a zahraničných médií. V Nobelovom výbore tieto informácie nepotvrdili, ale ani nepopreli. Podotkli iba, že „mená kandidátov sú prísne tajné“.

Návrh prijať k posúdeniu kandidatúru ruského prezidenta na cenu mieru už poslali na Nobelov výbor. Tvrdí to v akomkoľvek prípade rad médií, ktoré získali list s podrobným opodstatnením podobnej iniciatívy. Patrí prezidentovi Ruského fondu vzdelania Sergejovi Komkovi. A ako komentoval túto informáciu expert tohto fondu Oleg Sergejev:

- Minulý týždeň prezident Ruského fondu vzdelania Sergej Komkov nastolil ideu o udelení ceny mieru prezidentovi Ruska Vladimírovi Putinovi. Za ukončenie vojny v Afganistane udelili Nobelovu cenu Gorbačovovi. Obama taktiež získal cenu za svoje mierové iniciatívy. Putinovi sa podaril intelektuálny prelom v zaistení mieru na Blízkom východe a v Sýrii.

Paralelne s iniciatívou ruských vedcov začali stále častejšie vravieť o zásluhe Vladimíra Putina v uregulovaní sýrskej krízy aj v Európe. Vo Francúzsku začali už napríklad zbierať podpisy pod petíciou, obsah ktorej je obdobný ako má list Komkova. A na uliciach v Ríme sa zjavili plagáty so zobrazením ruského prezidenta a so slovami „Som s Putinom“. Pozícia ruského prezidenta je veľmi populárna a samotný Putin nadobúda stále viac prívržencov, hovorí dopisovateľ Asia Times a autor knihy Obama buduje Globalistan /Obama Does Globalistan/ Pepe Escobar:

- Chcel by som, aby sa na celom svete uskutočnilo referendum o tejto otázke. Som presvedčený, že Vladimír Putin vyhrá, dokonca aj bez akéhokoľvek vynaloženého úsilia.

V samotnom Nobelovom výbore informácie o navrhnutí Putina na cenu mieru nekomentujú. Podotýkajú, že v akomkoľvek prípade sa drží všetka informácia o kandidátoch v tajnosti. Laureáti budú známi najskôr do 11. októbra.

Ako by tomu nebolo, dokonca aj vtedy, ak bude informácia pravdou, Vladimír Putin sa nestane laureátom Nobelovej ceny za mier v tomto roku. Veď prihlášky prestali prijímať ešte vo februári. No či mu prinesie prestížnu cenu budúci rok, to ukáže iba čas a to, ako sa budú rozvíjať udalosti vôkol Sýrie v budúcnosti.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |