Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Bývalý Clintonov poradca hovorí, že Obamu môže zachrániť len veľký teroristický útok na pôde USA - chelemendik.sk

 

Bývalý Clintonov poradca hovorí, že Obamu môže zachrániť len veľký teroristický útok na pôde USA

2020-01-11  (22:07)

 - Bývalý Clintonov poradca hovorí, že Obamu môže zachrániť len veľký teroristický útok na pôde USA
21.7.2010


Bývalý poradca prezidenta Clintona Shapiro je toho názoru, že čoraz zúfalejšiu snahu Baracka Obamu udržať sa pri moci, keďže jeho preferencie stále klesajú, môže vyriešiť len teroristický útok typu Oklahoma City alebo 9/11 - čo len potvrdzuje skutočnosť, že takéto udalosti slúžia vždy vrchnosti. 


Robert Shapiro v nenápadnom článku vo Financial Times vyjadruje poľutovanie nad Obamovou "stratou dôveryhodnosti" a možnosťou, že republikáni môžu získať prevahu nielen v Bielom dome, ale aj v senáte a jasne hovorí, že Obama sa spolieha na"októbrové prekvapenie"  vo forme teroristického útoku, aby zachránil svoje prezidentstvo. 

"Pravdou je, že Američania neveria vo vodcovstvo prezidenta Obamu", píše Shapiro dodávajúc, že "odteraz do novembra musí nájsť nejaký spôsob ako demonštrovať, že je vodcom, ktorému možno  dôverovať a okrem udalostí 9/11 alebo bombového útoku v Oklahoma City si neviem predstaviť nič, čím by toto bolo možné dosiahnuť". 

A Shapirovo varovanie nemožno brať na ľahkú váhu.  Ide o popredného globalistu, ktorý sa v poslednom desaťročí zúčastnil mnohých stretnutí skupiny Bilderberg.  A ten teraz jasne komunikuje, že je potrebný teroristický útok, aby mal Obama príležitosť zjednotiť krajinu okolo svojej agendy, v mene boja proti teroristom, ako to urobil Bush po útokoch 9/11, kedy sa jeho preferencie zodvihli z 50 % na vyše 80 %. 

Berúc do úvahy fakt, že teroristický útok na americkej pôde poslúži len ako záchranny prostriedok pre upadajúce Obamovo prezidentstvo a nijako neprospeje cieľom tzv. "pravicových extrémistov", na ktorých útok zvaľujú, koho by sme mali podozrievať ako ideového autora takýchto teroristických činov?  Istotne nie Rahma Emanuela, Obamovho hlavného bábkovodiča, syna izraelského teroristu, ktorý pomáhal pri bombových útokoch na hotely a trhoviská a človeka, ktorý kedysi povedal, že"nikdy nesmiete prepásť príležitosť využiť nejakú vážnu krízu... kedy môžete uskutočniť veci, aké ste si prv nemohli dovoliť urobiť." 

Niet pochýb, že v prípade teroristického útoku na území Spojených štátov prví, ktorých budeme podozrievať, sú tí jednotlivci, ktorých Obama zastupuje na verejnosti - globalisti, ktorí sa teraz zúfalo snažia neutralizovať čoraz úspešnejšie hnutia, vynárajúce sa na americkom vidieku, nesúce sa na vlne odporu voči veľkej vláde ako na prostriedku získať politickú moc.  

(krátené)  

Zdroj: http://www.propagandamatrix.com/articles/july2010/071410_save_obama.htm, prop.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


danica   |   2010-07-21  (12:55)
50%  
mínus plus
  Vanga predpovedala zaciatok III. sv. vojny na november tohto roku. Tak nestraste!!!


sajus   |   2010-07-21  (13:46)
45%  
mínus plus
  nemyslím že by mu po takom niečom vzrástla dôveryhodnosť. Už aj väčšina američanov si je vedomá, kto robí u nich teroristické útoky. Skôr by to mohlo prerásť do nejakého povstania


Polina Chelemendiková   |   2010-07-21  (14:12)
58%  
mínus plus
  sajus> o tom teda dost pochybujem, zeby si toho nejaka vyznamna cast americanov bola vedoma - a uz vobec nie vacsina..


sajus   |   2010-07-21  (14:26)
55%  
mínus plus
  tak s tou väčšinou som to asi prehnal to je pravda :D ale aj tak budu musieť vymyslieť noveho strašiaka. terorizmus im už dlho fungovať nebude. možno teraz pridu s hrozbou z vesmiru


Shaolin   |   2010-07-21  (17:26)
50%  
mínus plus
  Sme svedkami padu Americkeho imperia a sanca na zachranu nie je, pretoze Amerika je plytka na duchu. Amerika vyzera, ze je otravena Zem. Amerika nebola najdena Columbusom, Turci maju detailnu mapu Ameriky omnoho skor pred Columbusom. Amerika bola mnohokrat najdena uz pred 5000 rokmi a zakazdym padla do zabudnutia a teraz prebieha ich pad, ked minule storocie bolo Americke, tak toto bude tiez, ale v opacnom zmysle slova.

Vychod Slnka v Rusku znamena zapad Slnka v USA.

Rusko vyzera byt osudova krajina. Bola to prva krajina, ktora revoltovala proti feudalizmu, bola to prva krajina ktora revoltovala proti kapitalizmu a je to prva krajina ktora revoltovala proti diktatorskemu komunizmu, buducnost Ruska je v demokratickom komunizme.


Ed   |   2010-07-21  (19:02)
55%  
mínus plus
  ... na internete sa šepká, že by to malo byť niekedy okolo ôsmeho augusta!

sajus, väčšina američanov je vo všeobecnosti tak blbá (oblbnutá médiami), že je to ťažké aj pochopiť, ako mohli byť takto vychovaný a ako môžu takto vôbec žiť!!!


goust   |   2010-07-23  (20:34)
50%  
mínus plus
  je to jednoduche 1000x opakovana loz sa stava pravdou. a je jednoduchsie ked za teba rozmyslaju iny ved naco sa namahat.filip911   |   2010-07-23  (21:15)
50%  
mínus plus
  Američania majú podobný prehľad ako Slováci. Premieľajú to ,čo im podstrčia " slobodné médiá".

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |