Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Bratislavské podsvetie je v šoku! - chelemendik.sk

 

Bratislavské podsvetie je v šoku!

2020-05-31  (15:47)

 - Bratislavské podsvetie je v šoku!

12.11.2010


Vražda právnika Valka († 57): Bratislavské podsvetie je v šoku!

 

Po násilnej smrti právnika Valka niektoré skupiny podsvetia Bratislavy zneisteli. Zvolili vyčkávaciu taktiku v obave možnej novej vojny gangov.

Niektoré kauzy, v ktorých právnik Ernest Valko († 57) zastupoval štát, mohli nepriamo súvisieť s prílevom peňazí pre zločinecké gangy prostredníctvom nastrčených ľudí. Samotný Valko o tom nemusel mať ani len tušenie.

"Muži z najbojovejších skupín bratislavského podsvetia sú po vražde Valka zaskočení a obávajú sa možnej novej bitky medzi partiami. Ak by totiž polícia našla Valkovho vraha, ktorý by patril k niektorej skupine, mohla by nastať aj fyzická likvidácia takéhoto zoskupenia," povedal pre Čas.sk bývalý vysokopostavený policajt, pozná pomery v ešte stále znepriatelených skupín bratislavského podsvetia. Podľa názoru expolicajta sa kriminalisti teraz intenzívne snažia od ľudí, ktorí majú blízko k podsvetiu, získať akúkoľvek stopu vedúcu k vrahovi.

Vyschol mafiánom tok peňazí?

Mafiáni  sa aj na Slovensku snažia dostať medzi spoločenskú smotánku a "biele goliere". Viditeľne sa to podarilo Petrovi Steinhübelovi, ktorý sa vedel zorientovať na trhu. Prežil päť pokusov o jeho likvidáciu, pokým ho v roku 1999 zastrelil ostreľovač. Bol spoluvlastníkom niekoľkých veľkých podnikov, spoluorganizoval spoločenské podujatia.

"Mnohí vedeli, kto je Steinhübel a napriek tomu s ním obchodovali, profitovali na tom, že sa ho mnohí báli. Podľa môjho názoru sa na Valkovej právnickej šikovnosti a nekompromisnosti prostredníctvom nič netušiacich ľudí priživovali členovia niektorých bratislavských gangov. Keď teraz mafiánom vyschol tok peňazí, ostali zarazení a budú hľadať nové prílevy peňazí. Tam môže dosť k nebezpečným stretom a novej vojne gangov," dodal analytik, ktorý násilnú Valkova smrť považuje za nebezpečnú rozbušku. Budúcnosť ukáže či odštartuje niečo nebezpečné, alebo sa vyšetrovanie vraždy poberie do stratena. 

 

Zdroj: cas.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |