Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Bola zahájená kampaň dezorientácie verejnej mienky v Rusku - chelemendik.sk

 

Bola zahájená kampaň dezorientácie verejnej mienky v Rusku

2020-05-26  (04:04)

 - Bola zahájená kampaň dezorientácie  verejnej mienky v Rusku

17.3.2015

Sergej Markov 

Štáb vydal pokyn na prípravu ruského Majdanu

Inšpirátori štátneho prevratu v Rusku, prostredníctvom médií, ktoré kontrolujú, zahájili kampaň destabilizácie a dezorientácie ruskej spoločnosti na úrovni emocionálnej zložky, ktorá má u ľudí zvýšiť pocit znepokojenia a vnútiť im strach, že sa blíži čosi obludné.

Varuje pred tým známy ruský politológ, riaditeľ Inštitútu politických výskumov a dôverník Vladimira Putina Sergej Markov.

Expert zanalyzoval absurdné chýry a klebety, ktoré zaplavili špecifickú tlač  a dospel  k záveru, že ich absurdnosť nie je až taká neškodná. O tom Markov napísal v sociálnej sieti Facebook.

Politológ prosí ľudí nenechať sa vyprovokovať a ignorovať informácie, ktoré sa nedajú dokázať a množstvo ktorých, berúc do úvahy geopolitické faktory, bude iba narastať.

„Čítam klebety o smrti alebo chorobe Putina, chýry o tom, že začalo povstanie proti Putinovi v Kremli, chýry o Sečinovej demisii, chýry o blízkej demisii vlády, chýry o tom, že FSB žiada od Putina hlavu Kadyrova, chýry, že Kadyrov ktovie prečo si objednal vraždu Nemcova. 

Predpokladám, že v štábe na prípravu ruského Majdanu bol daný rozkaz médiám, ktoré majú pod kontrolou zahájiť kampaň dezorientácie verejnej mienky v Rusku cestou masového šírenia chýrov, vytvárajúcich pocit neistoty a nestability.

Aj ďalšie chýry čoskoro budete počuť. Hlavná požiadavka na takéto chýry, ako je napísané v učebniciach, je aby vyvolávali pocit neistoty  a dali sa ťažko preveriť. Svojou masou majú vytvoriť tento emocionálny pocit, že sa blíži čosi veľké  a hrozné. Nedovoľte, aby vami manipulovali!“ - podotkol politológ.

Zdroj: http://www.km.ru/v-rossii/2015/03/16/vladimir-putin/756136-nachata-kampaniya-po-dezorientatsii-obshchestvennogo-mneni 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |