Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Boj o Prahu: Ľudia vtrhli na magistrát, je s nimi i exprezident Havel! - chelemendik.sk

 

Boj o Prahu: Ľudia vtrhli na magistrát, je s nimi i exprezident Havel!

2020-08-04  (10:24)

 - Boj o Prahu: Ľudia vtrhli na magistrát, je s nimi i exprezident Havel!

30.11.2010

Rozzúrení obyvatelia českej metropoli od rána okupujú magistrát. Majú strach, že koalícia ODS a ČSSD vytuneluje mesto.
 

Približne dvesto českých demonštrantov vniklo v utorok ráno do budovy pražského magistrátu na Mariánskom námestí a ďalšie stovky skandujú pred magistrátom. Aktivisti prišli odovzdať petíciu proti koalícii ODS a ČSSD, ktorú podpísalo 22-tisíc ľudí. Protestujúcich prišiel podporiť aj bývalý disident a český prezident Václav Havel. Pred magistrátom hliadkujú policajti a od miesta demonštrácie odkláňajú dopravu.

Asi dvesto demonštrantov sa dostalo do zasadacej sály magistrátu. Okrem transparentov mali aj píšťalky a skandovali heslá ako Zlodeji! alebo Nechceme prasárnu!TOP 09 je bublina, ktorá praskne! Naopak, prívrženci budúcej koalície vykrikovali heslá ako

"Praha v posledných rokoch nebola v dobrých rukách, a preto som tu. Nie je na škodu vyjadriť pokojne svoj názor," uviedol pre agentúru MEDIAFAX dlhoročný obhajca demokracie Havel. Pred budovou pražského magistrátu demonštruje proti budúcej koalícii ODS a ČSSD podľa odhadov polície celkovo asi tisíc ľudí, na očiach majú čierne okuliare. Chcú tým symbolicky poukázať na mafiánske praktiky, ktoré podľa ich názoru vládnu na pražskom magistráte.

Zdroj: cas.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


Ján Molnár   |   2010-11-30  (14:09)
50%  
mínus plus
  rubrika zábava sa rozrastá


Hruška   |   2010-11-30  (14:47)
55%  
mínus plus
  Hmm...
Tak Havel je mezi demonstranty... Připadá mi to, jako kdyby Klement Gottwald byl mezi demonstranty, kteří by protestovali proti vedoucí úloze Komunistické strany. Vlastně, pravda, Gottrwald měl tolik slušnosti v těle, že se do pěti let po převratu uchlastal.
K vlastní demonstraci: Jestliže se hloupí Pražáci dali k něčemu vyhecovat, lze vyslovit podezření, že prosazují zájem někoho, kdo stojí v pozadí. Ostatně naskýtá se i otázka, jestli ti kteří je vyhecovali nemají ještě podlejší úmysly než ti, proti kterým je protest namířen.
J. Hruška


Mikojan   |   2010-11-30  (22:25)
55%  
mínus plus
  Vôbec ste nepochopil realitu.Tú vzburu organizovali Židia na podporu TOP-09.Tam sú všetci do jedného Židia a Havel ako čistokrvný Žid to prišiel podporiť.Takže je to ,ako Keby Gottwald bol medzi demonštrantmi KSČ,ktorí vyhrali voľby a nechcú im umožniť vládnuť.

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |