Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Berlusconi: Sankcie proti Rusku unavujú celú Európu - preložila dobrovoľná pomocníčka hnutia Dobrá sila - chelemendik.sk

 

Berlusconi: Sankcie proti Rusku unavujú celú Európu - preložila dobrovoľná pomocníčka hnutia Dobrá sila

2019-11-17  (05:52)

 - Berlusconi: Sankcie proti Rusku unavujú celú Európu - preložila dobrovoľná pomocníčka hnutia Dobrá sila

14.6.2015

Strana Silvio Berlusconi Forza Italia navrhla zrušiť sankcie vo vzťahu k Moskve s tým, že obhajuje názor drvivej väčšiny Talianov a "celého kontinentu."

Budúci týždeň sa v talianskom parlamente bude posudzovať petícia strany Silvia Berlusconi Forza Italia o zrušení ekonomických sankcií proti Rusku. Členovia strany ich pomenovali ako  nespravodlivé, kontraproduktívne a škodlivé. Tiež vyhlásili, že v  tejto otázke s nimi súhlasí nielen drvivá väčšina Talianov, ale aj verejná mienka celého kontinentu, hlási RT s odkazom na Bild.

Berlusconiho strana otvorene dáva výzvu politickému kurzu v Paríži, Londýne, Bruseli a Berlíne, povedalo nemecké vydanie. Všetci z nich stále veria, že zjednotenie Krymu s Ruskom bolo porušením medzinárodného práva a zmiernenie sankcií je možné len na základe dodržiavania Minských dohôd Moskvou.

V oficiálnom vyhlásení poslancov stojí, že ich podporuje drvivá väčšina Talianov a verejná mienka na celom kontinente. Okrem toho Berlusconi povoláva Rím, aby využil svoj vplyv vo všetkých inštitúciách EÚ, aby ešte pred hlasovaním za antiruské sankcie  čo najviac strán nasledovalo príklad Talianska.

8. júna americký prezident Barack Obama povedal, že partneri USA G7 sa dohodli na rozšírení sankcií voči Rusku po júli 2015.

Predtým premiér David Cameron povedal, že sankcie voči Moskve by mali byť rozšírené až do splnenia Minských dohôd, ktoré musia dodržiavať ako Ukrajina, tak aj Rusko. 

Na druhej strane, prezident Francúzska François Hollande povedal, že otázka rozšírenia sankcií proti Rusku bude prerokovaná na zasadnutí Európskej rady v júni.

Pripomeňme, že v záverečnom vyhlásení veľkej sedmičky sa uvádza, že lídri G7 sú pripravení zaviesť ďalšie reštriktívne opatrenia vo vzťahu k Rusku v súvislosti s konfliktom na Ukrajine. Zároveň Kremeľ vyhlásil, že nič nové sa na summite G7 v Nemecku o sankciách proti Rusku zatiaľ nepovedalo.


Zdroj: http://vz.ru/news/2015/6/13/750627.html


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |