Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Belousovová zakladá novú stranu - chelemendik.sk

 

Belousovová zakladá novú stranu

2022-01-17  (16:36)

 - Belousovová zakladá novú stranu
 
Bývalá podpredsedníčka SNS Anna Belousovová zakladá vlastnú stranu. Pridať by sa k nej mali aj bývalí členovia vedenia SNS Rudolf Pučík a Jozef Ďuračka.
Anna Belousovová zakladá novú stranu.
Anna Belousovová zakladá novú stranu.
 

Belousovová sa postavila šéfovi SNS Jánovi Slotovi pre nespokojnosť s jeho politikou v boji o predsednícku stoličku. Na septembrovom sneme však neuspela a stala sa nezávislou poslankyňou.

"To rozhodnutie pomaly dozrievalo, až dozrelo," uviedla pre televíziu TA3 Belousovová na margo založenia vlastnej strany. Malo by ísť o konzervatívnu, nie nacionalistickú stranu. Vo februári tohto roka Jozef Ďuračka pre TA3 povedal, že by bývalej podpredsedníčke SNS na štart nového subjektu prispel sumou 33-tisíc eur. "Určite sú ľudia, ktorí sa pridajú, ktorí sú už teraz rozhodnutí," konštatovala Belousovová.

Slotovci sa k celej veci nevyjadrujú. Predseda SNS Ján Slota a Belousovová sa názorovo nerozišli prvý raz. V minulosti sa rovnako rozdelili, no pred parlamentnými voľbami boli opäť spolu. Podľa Belousovovej sa však táto situácia viac nezopakuje.

SNS však môže mať problém so svojím poslaneckým klubom. Podľa informácií TA3 z neho plánujú vystúpiť Belousovová aj Pučík na májovej parlamentnej schôdzi. Znamenalo by to, že Slotovi zostane sedem poslancov.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


protopartorg   |   2011-04-27  (22:18)
50%  
mínus plus
  Hm... To môže v podstate znamenať DVE veci:

1. Dochádza k obrode národnej strany, bez ohľadu na to ako sa bude nová strana nazývať ("konzervatívny" je len jednou z reklamných VLAJOČIEK, ktoré polit. strany podchvíľou vztyčujú, podchvíľou nechávajú padnúť a pozdvihujú zase nové, ako som tu už spomínal).

2. Jedná sa o posledný kliniec do rakvy politického zoskupenia okolo SNS, čiže o definitívny koniec celého mečiarovsko-slotovského podniku.

Osobne sa prikláňam k variante (2), už len vzhľadom k "novým" členom z býv. vedenia SNS. Tieto mená zrovna nevzbudzujú veľkú nádej na obrodu a vznik skutočnej PRONÁRODNEJ strany. Napriek tomu samozrejme nejakých tých voličov pritiahnu, čo bude znamenať rozpad už i tak biedneho SNS-áckeho elektorátu na dve ešte biednejšie časti, a definitívny zánik tak "nacionalistických", ako aj "konzervatívnych" SNSákov.

Inak ale nič v zlom - folklór náš každodenný, slovenský...calimero   |   2011-04-27  (22:24)
50%  
mínus plus
  Nevadilo by mi keby sa ta slotova parodia na narodnu stranu v dalsich volbach uz nedostala do parlamentu a tento Ancin trucpodnik by tomu veru mohol prispiet. Dalsim pozitivom by mohlo byt, ze by mohla zachytit aj iste percento vsetkehoschopnych prelietavcov, ktori by inak skoncili tradicne na konte nejakeho narychloupeceneho nonsensu podobneho SaS ci OL.


nika   |   2011-04-28  (07:55)
55%  
mínus plus
  To tu už bolo, deľba na pravú SNS, či 100 ročnú SNS, atď.
Ja osobne mám dosť SNS ako takej, hoci som ich roky volila. Slota aj Belousová by mali zmiznúť navždy zo scény, tak ako aj všetky ksichty, ktoré sa na striedačku priživujú na našich stále sa zvyšujúcich daniach. Povedala by som: Ďakujeme, odíďte.
Treba dať šance mladým ľuďom, ktorí sú znechutení a sklamaní z toľkých sľubov, z toľkých káuz, z toľkého okrádania, zvyšovania cien a nekonečného uťahovania opaskov,...- neviem či ešte na tých opaskoch existuje ešte tesnejšia dierka na zapnuti?
Nech idú všetci do prdele a zarábajú si vlastnou šikovnosťou a pracovitosťou, dobre sa každému jednému politikovi žije z našich daní, navyše keď vlastne ich ani nezaujíma bežný občan, ten je dôležitý len pred voľbami.
Mne je ľúto každého jedného mladého človeka, ktorý ma na krku strašnú astronomickú hypotéku na 20-30 rokov, ktorá ho pevne zväzuje s týmto zdieračským štátom založeným na korupcii najvyššieho zrna. Kedy sa Slovák spamätá, veď Štúr a spol. sa v hrobe obracajú...anton47   |   2011-04-28  (13:51)
55%  
mínus plus
  Nika, máš pravdu. Skús však zájsť na niektorú slovenskú ZŠ ( o maďarskej nehovorím) a opýtať sa "záklaďákov" čo vedia o Štúrovcoch a ich pôsobení ? Vedia o nich = ale PRD !!!

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |