Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Amorálny výrok českého diplomata k brutálnemu vraždeniu v Odese - chelemendik.sk

 

Amorálny výrok českého diplomata k brutálnemu vraždeniu v Odese

2021-09-20  (09:22)

 - Amorálny výrok českého diplomata k brutálnemu vraždeniu v Odese

29.4.2015


Český diplomat, zvláštny veľvyslanec pre otázky energetickej bezpečnosti Václav Bartuška vyhlásil, že upálenie ľudí v Odese, bolo správne, lebo vďaka tomu sa podarilo zabrániť vojne v regióne.

„Veľmi podrobne sme sledovali model, ktorý bol použitý na východe Ukrajiny, v Donecku, Luhansku a v ďalších mestách. Skupina civilistov – muži, ženy, deti - obsadí administratívne budovy. Do dvoch dní sa tam začínajú   nosiť zbrane, ženy a deti odchádzajú, zostávajú ozbrojenci. Ak sa im rýchlo postavíte na odpor, ako to urobili napríklad v Odese, kde ich jednoducho upálili, alebo v Dnepropetrovsku, kde ich jednoducho zabili a pochovali pri ceste, tak máte pokoj. Ak to neurobíte, tak máte vojnu. To je celé,“ povedal Bartuška v rozhovore pre Neovlivni.cz.

Český minister zahraničných vecí Lubomír Zaorálek označil za „absolútne neprijateľné to, že pracovník ministerstva zahraničných  vecí hovorí o upaľovaní a zabíjaní ľudí ako prípustnej metóde riešenia konfliktov“. Zaorálek zdôraznil, že vyjadruje zásadný nesúhlas s takýmto vyhlásením.

Pripomeňme, že 2. mája 2014 v Odese, počas zrážky s futbalovými fanúšikmi a radikálmi z Pravého sektoru, stúpenci federalizácie boli nútení ukryť sa v Dome odborov. Následne ukrajinskí nacionalisti podpálili budovu a ľudí, ktorí sa snažili zachrániť pred ohňom, ostreľovali a dobíjali palicami a kameňmi. Podľa informácií ukrajinského Ministerstva zahraničných vecí, výsledkom nepokojov zomrelo 48 ľudí.

Zdroj: Vzgľad.ru


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |