Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Amerika sa chystá na atómovú vojnu s Ruskom – na území Európy - DOSTALI SME MAILOM - chelemendik.sk

 

Amerika sa chystá na atómovú vojnu s Ruskom – na území Európy - DOSTALI SME MAILOM

2018-06-20  (10:41)

 - Amerika sa chystá na atómovú vojnu s Ruskom – na území Európy - DOSTALI SME MAILOM

15.10.2015

Ako informuje dnešná nemecká tlač a médiá, USA začali s prípravou na rozmiestnenie 20 jadrových bômb B61 Mod.12 v Nemecku o celkovej sile 80 Hirošimských bômb. Tieto bomby sú modernizáciou bomby B61 z čias studenej vojny a budú umiestnené na leteckej základni  Bundeswehru Büchel v spolkovej krajine Porýnie-Falcko.

Modernizácia sa týka hlavne navigácie a presnosti. Bomba dopadá s odchýlkou 30 metrov od cieľa a vyžaduje iba 50-kilotonovú hlavicu. Bomba pri dopade na cieľ vytvorí v prípade minimálne 50-kilotonovej hlavice kráter s polomerom 30-68m v závislosti na hustote povrchu, čím účinne zlikviduje bunker v rámci pravdepodobnostnej kruhovej odchýlky.

Stratégovia USA sú presvedčení, že väčšia presnosť nielen zlepšuje zbraň ale umožňuje znížiť veľkosť a silu náplne. Kritici tvrdia, že tým sa zmazáva rozdiel medzi taktickou a strategickou zbraňou a zvádza to k samovoľnému použitiu. Pritom je nutné pripomenúť, že Bundestag už v roku 2009 rozhodol o deatomizácii krajiny.

Deatomizácia Nemecka samozrejme nebude. Čo nastane, je špirála horúčkovitého zbrojenia, keďže Rusko to bude považovať za porušenie medzinárodných zmlúv o nešírení jadrových zbraní a zároveň za porušenie bilaterálnych zmlúv medzi USA a Ruskom.

Je to paradox, Nemecko, ktoré sa zbavilo mierovej atómovej energie, bude zaplavené raketami a bombami, voči ktorým je akákoľvek atómová elektráreň len detskou hračkou. Aby nebolo trpkých piluliek dosť, letisko Büchel bude nielen modernizované za 120 miliónov eur na účet nemeckých daňových poplatníkov, ale nemecká Luftwafe bude zrejme musieť nakúpiť aj superdrahé americké lietadlá F-35, keďže elektronika bômb nie je kompatibilná s lietadlami Tornado, či F-16.

Dokumentuje to jednu vec, ktorá je za posledné mesiace stále jasnejšia. Nemecko už o sebe nerozhoduje samé. Aj 70 rokov po skončení 2.svetovej vojny je nesvojprávnou krajinou, kolóniou dobytým okupovaným územím. Americká vláda samozrejme nevládne priamo, formou príkazov. Vždy je to len doporučenie, dobrá rada, priateľská žiadosť apod. Keď to Nemci nesplnia, príde trest.

Pri vzpieraní sa voči protiruským sankciám prišli miliardové pokuty pre nemecké banky. Dnes, keď sa Nemecko začalo vzpierať plánom USA na rozpútanie vojny proti Rusku v Sýrii, prišla pokuta za 18 miliárd pre Volkswagen, ktorá poslala akcie tejto firmy o 20% dole. Zároveň je to aj varovanie pred tým, aby Nemci ani náhodou nezačali robiť protiopatrenia na zastavenie imigračnej vlny, ktorá plynie s požehnaním USA.

Vďaka, Veľký Brat za Tvoje dary…

Zdroj:


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |