Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Ako podporiť referendum o rodine - Dostali sme mailom od Jozefa Križovenského - chelemendik.sk

 

Ako podporiť referendum o rodine - Dostali sme mailom od Jozefa Križovenského

2020-06-04  (04:34)

 - Ako podporiť referendum o rodine - Dostali sme mailom od Jozefa Križovenského

Milý ochranca detí a rodiny, vážený podporovateľ referenda a Aliancie za rodinu!
Chceš pomôcť motivovať ľudí, aby prišli na referendum v sobotu 7. februára?

Po cenzúre médií nám teda zostávajú "už len" ľudia ako si Ty, ľudia ochotní niečo robiť pre budúcnosť svojich detí a Slovenska. Príklady zo zahraničia nám ukazujú, že k ohrozeniam treba pristupovať PREVENTÍVNE, aby nezašli priďaleko, že Európa a svet potrebujú víťazstvo - 3x ÁNO v tomto referende!

Máme ešte 2,5 týždňa. Chceme ľuďom na Slovensku aj cez Teba priblížiť dôležitosť referenda a vysvetľovať, prečo majú 7. februára prísť povedať 3x ÁNO deťom a rodine.
TU nájdeš odpovede na Často kladené otázky, ktoré boli vypracované na základe relevantných faktov a štúdiíwww.alianciazarodinu.sk/user-files/FAQv1.pdf Prosíme o šírenie týchto informácií, aby sa ľudia dozvedeli o čom je naozaj referendum. Stručnejšiu prezentáciu nájdeš nahttp://www.alianciazarodinu.sk/user-files/Aliancia-za-Rodinu_3.pdf


AKO DOSIAHNEME 50%-TNÚ ÚČASŤ?
Ozývajú sa nám množstvá ľudí z celého Slovenska, ľudia žijú referendom! Spoločne to môžeme dokázať! Nižšie nájdeš možnosti, ako sa aj Ty môžeš pridať k tomuto historickému momentu Slovenska.

ČO MôŽEŠ UROBIŤ?
1. Objednaj si tričko a letáky na referendum@alianciazarodinu.skalebo si letáky zatiaľ vytlač z http://www.alianciazarodinu.sk/na-stiahnutie/ -> časť LETÁK a rozdaj ich spolu so svojimi priateľmi ľuďom na frekventovaných miestach vo svojom meste/obci. S úsmevom a milým prístupom sa takto referendum dostane medzi ľudí.
TIP: Pri odovzdávaní letáku môžeš používať slogany:
- Hlasujte v SOBOTU 7.februára v referende!
- Povedzte 3x ÁNO deťom a rodine!
- Pomôžte aj vy chrániť deti a budúcnosť Slovenska!

2. Oslov všetkých svojich priateľov. Urob si zoznam svojich priateľov, príbuzných a ďalších kontaktov - ZAVOLAJ im pred referendom, napíš im SMS v deň referenda a motivuj ich, aby hlasovali podľa svojho názoru - každý občan má právo hlasovať a každý hlas je dôležitý! Vytvorte miestnu bunku kampane a spolu meňte svoje mesto/obec.

3. Motivuj ľudí prezentáciou vo svojom meste, fakulte, farnosti... Prečo je referendum dôležité? - http://www.alianciazarodinu.sk/user-files/Aliancia-za-Rodinu_3.pdf Spýtaj sa kompetentných na svojej fakulte, škole, farnosti, či je možné usporiadať prezentáciu a informuj nás o nej na info@alianciazarodinu.sk

4. Facebook kampaň - logo. Ak máš Facebook alebo účet na inej sociálnej sieti, zmeň si  profilový obrázok na obrázok s logom Aliancie (http://www.alianciazarodinu.sk/user-images/avatar.png). Týmto spôsobom bude pri každej tvojej aktivite informácia o referende, bude sa tak šíriť aj medzi tvojimi priateľmi

5. Facebook kampaň - selfie. Urob selfie video s odpoveďou, prečo Ty ideš na referendum a zaves ho na sociálne siete. Daj nám o ňom vedieť.

6. Facebook kampaň - challenge. Sprav svoju fotku alebo video s referendovým materiálom (leták, plagáty, tričko Aliancie...), zverejni ho na Facebooku. Do textu pod ním označ seba a otaguj 5 svojich priateľov. Vyzvi ich, aby urobili to isté.

7. Vylep plagáty. Vytlač si plagát a daj ho na svoje okno, dvere, auto, v práci... a takto informuj všetkých, ktorí prejdú okolo! (plagát nájdeš na http://www.alianciazarodinu.sk/na-stiahnutie/) Daj si vyrobiť alebo si na referendum@alianciazarodinu.skobjednaj plachtu a zaves ju na svoj plot, dom či balkón.

8. zaplať pár euro za oznam v miestnom rozhlase o referende (text na http://www.alianciazarodinu.sk/na-stiahnutie/ -> Dokumenty k referendu). Kontaktuj miestne a celoštátne médiá, vyzvi ich, aby hovorili viac o referende. Ohraď sa, že ako ich používateľ a občan požaduješ objektívnosť. Motivuj svojich priateľov, aby urobili to isté. Týmto spôsobom médiá môžu byť stimulované na informovanie o referende.

9. choď sa do domova dôchodcov spýtať, či už majú objednanú hlasovaciu urnu. Ak nie, stiahni si žiadosť a pomôž ju vyplniť a zaniesť na miestny úrad - http://www.alianciazarodinu.sk/na-stiahnutie/ -> Dokumenty k referendu

10. Odfoť svoje kampaňové aktivity, pošli nainfo@alianciazarodinu.sk a pridaj krátku správu, prečo podporuješ referendum.
...
Veľmi si ceníme všetku Tvoju pomoc! Raz budeme spolu spomínať na tento čas, ako na historický moment ochrany detí a rodiny.

 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |