Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
A teraz len dúfať, že sa mýlim - chelemendik.sk

 

A teraz len dúfať, že sa mýlim

2020-09-27  (13:55)

 - A teraz len dúfať, že sa mýlim

7.11.2010


Je známe, že jedenásty september 2001 bol predpovedaný Hollywoodom, a teraz mrknite [TOTO VIDEO], že by dnes nastal jadrový útok ala falošná vlajka a zrodil sa veľký brat naplno - nový svetový poriadok?


[Viete, že 3000 významných ľudí odišlo z USA do Indie] a vrátia sa až 14. novembra? Keďže sú to ľudia prevažne z vlády, tak sú to ľudia z Washingtonu DC. A čo sa stalo pred dvojičkami? Vypratali z nich dôležitých ľudí.

Ďalšia zaujímavosť – [Veštkyňa Vanga predpovedala na tento mesiac 3. Svetovú vojnu], takisto vedec stojaci za tzv. timewave zero – grafom, v ktorom zistil, že existuje akýsi vzorec na dátumy významných udalostí, predpovedal november ako veľmi významný mesiac.

Ako dátum možného útoku najviac pripadá  , 6. 11. 2010 alebo 9. 11. 2010, prvý dátum vidno vo videu, druhý dostaneme keď v tom videu otočíme hodiny - máme z 6ky 9ku a tiež pri odpočte vraví 5, 4, nie je čas na odpočet, a 4+5 je 9, a je známe, že Ilumináti vyznávajú numerológiu, takisto by to bol prehodený dátum dvojičiek. Pri prepočte na naše časové pásmo to je teda dnes až do zajtra 9:00 a 9. od 9:00 do 10. 9:00. Keby sa im to zdržalo, majú čas do 14. kedy sa vracajú.

Osobne tipujem, že ak to nastane, obvinia Irán, lebo proti nemu sú poštvaní, zle prekladajú výroky Ahmadinedžáda a majú záujem o ich ropu. A tak už predom masírovali mozgy americkej verejnosti tými nezmyslami, že Irán vyvíja jadrové zbrane, hoci tam inšpekcie nič nenašli. Zmasírovali mozgy američanom a teraz len povedia - vidíte, mali sme pravdu!

Prečo by to mohol byť začiatok nového svetového poriadku? Tak za prvé, ekonomika im tam padá a [mohla by padnúť do 15 dní], keď to ešte podporili tlačou nových peňazí a za druhé ak by zničili Washington DC, bol by to symbol konca politického systému a vláda by sa mohla presťahovať do Izraela, ktorý aj tak riadi USA a vraví sa o ňom, že vláda NWO má byť tam, aj keď to už možno preháňam.

[Ďalšia indícia je, že veľa amerických boháčov kupuje zlato, ako by boli pominutí] – oni moc dobre vedia prečo to robia.

No a na záver pikošku – tieto dva dátumy sú kritické podľa [tabuľky Jiřího Maška].

A teraz len dúfať, že sa mýlim.

 

Zdroj: aiall.org

 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |