Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
AIDS sa dá teraz vyliečiť - chelemendik.sk

 

AIDS sa dá teraz vyliečiť

2019-12-07  (19:12)

 - AIDS sa dá teraz vyliečiť

 

20.3.2014


Egyptskí vojenskí lekári vyhlásili o ukončení skúšok preparátov a aparatúry na liečenie HIV a hepatitídy C. Technológia bola nazvaná Complete Curing Device /CDC/ a pomocou nej sa sledujú a likvidujú vírusy, ako sa aj prevádza úplná komplexná terapia.

Autorom unikátnej technológie je generál medicínskej služby Ibrahim Abdulah-Aty a plukovník medicínskej služby Ahmed Amin. O novej technológii porozprával Ahmed Amin:

- Inžiniersky department ozbrojených síl vyvinul a vyskúšal dva preparáty. Jeden z nich nachádza vírusy a druhý ich likviduje. V komplexnom programe liečenia sa využívajú taktiež špeciálne vyvinuté medicínske preparáty. Lieky a aparatúra už prešli cez absolútne všetky etapy testovania na vzorkách, na zvieratách a na ľuďoch. Týka sa to HIV a aj vírusu hepatitídy C. Lieky boli taktiež preverené na úroveň toxických látok vo všetkých ich prvkoch. Urobili sme taktiež test na stabilnosť uzdravenia 33 mesiacov po liečbe. Vývoj našej metodiky trval zhruba 20 rokov.

Zhruba 70% chemických analýz liekov sa robilo v ruských laboratóriách, informoval Ibrahim Abdulah-Aty.

- Už na štádiu skúšok metodiky na zvieratách sme našli jasné potvrdenie, že vírusy po kurze liečby v organizme miznú. Naši vedci študovali aj chemické väzby komponentov v krvi. Našli metodiku dovoľujúcu prerušiť chemické väzby vnútri vírusu a zároveň nepoškodiť komponenty krvi.

Liečba trvá šesť mesiacov. Spočiatku pacient užíva lieky 10 dní. Následne 15 až 25 dní, v závislosti od zdravotného stavu pacienta, liečia chorého každý deň po jednej hodine aparátom. A potom – opäť lieky až do uplynutia šiestich mesiacov.

Nakoľko bude prístupná liečba podľa Vašej metodiky. A dajú sa liečiť podľa tejto metodiky aj iné infekčné choroby?

- Zároveň s vyliečením choroby vyvolanej hlavnou infekciou sa prestávajú rozvíjať druhotné ochorenia vyprovokované touto chorobou, napríklad cukrovka, alebo zhoršenie zraku. Naša metodika nevplýva priamo na druhotné infekcie a iné druhotné ochorenia. Likviduje vírus, ktorý vyvolal prvotné ochorenie – a vtedy sa druhotné ochorenia prestávajú rozvíjať a dajú sa liečiť.

Čo sa týka ceny, bude sa podstatne líšiť od západnej. Obyčajný robotník sa bude môcť liečiť bez materiálnych problémov. A bude to už skoro. Spočiatku chceme použiť aparatúru v jednej, alebo dvoch vojenských nemocniciach a následne sa aparát zjaví v civilných nemocniciach. Oficiálne začíname pacientov liečiť od 1. júla.


Zdroj: http://slovak.ruvr.ru/2014_03_20/AIDS-sa-da-teraz-vyliecit-3969/


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |