Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
950 miliónov Afričanov a Arabov definitívne pochová Európu do roku 2050! - Časť 1. - chelemendik.sk

 

950 miliónov Afričanov a Arabov definitívne pochová Európu do roku 2050! - Časť 1.

2020-09-30  (21:58)

 - 950  miliónov Afričanov a Arabov definitívne pochová Európu do roku 2050! -  Časť 1.

6.10.2015

Tvrdí to nemecký profesor  Heinsohn, ktorý dostal prezývku Karol Marx 21. storočia.

Z tohto vyhlásenia naskakujú zimomriavky. Človek má chuť zvolať: „To nie je možné! Nikdy!!!“ Asi tento profesor, kancelársky červík, sa zľakol televíznych reportáži posledných týždňov o vlne migrantov z Východu, dal si dole svoje okuliare-popolníky a zhrozený prišiel s takouto fantastickou apokalyptickou prognózou…

Bohužiaľ, všetko je oveľa horšie. 

DEMOGRAFIA VOJNY 

Po prvé, jeho článok Ako veľa Afričanov sa vrhne do Európy? Bol uverejnený ešte 24. júna, keď téma utečencov sa ešte málo objavovala v médiách, v televízii. Preto si ho nikto ani nevšimol. 

Po druhé,  tento profesor ani zďaleka nemá slabé nervy. Nejeden desiatok rokov sa venuje vážnej vedeckej téme  – „demografii vojny“. A prednáša nielen na univerzite v Brémach, ale aj na Federálnej akadémii politiky bezpečnosti v Berlíne a Obrannom collegei NATO v Ríme.

Po  tretie, už v roku  2003 vo svojej prorockej knihe  Heinsohn nielen predpovedal, ale aj s pomocou početných štatistických údajov, faktov a historických odkazov podložil aj súčasnú  inváziu utečencov z Afriky a Blízkeho  Východu do Európy, ktorá sa málo čím odlišuje od vojenskej invázie aj vlnu islamistického  teroru posledných rokov. Hoci vtedy bol v blízkovýchodnom regióne kľud a Islamský štát ešte vôbec neexistoval. 

Senzačná kniha mala názov Synovia a svetová nadvláda: rola teroru vo vzostupe a páde národov. Mladý nemecký filozof   Peter Sloterdijk napísal v predslove: „Podobne ako Kapitál bol biliou  marxizmu, Heinsohnova kniha  predstavuje základnú prácu novej oblasti, ktorú  môžeme celkom oprávnene označiť za demografický realizmus.“  Tak to vyzerá, že Gunnar  Heinsohn je zakladateľom novej vedy. 

Ostatne, varovania profesora-realistu vtedy nikto nepočul. Kniha dokonca ani nebola preložená do angličtiny alebo ruštiny. Nepočujú Heinsohna ani dnes. Ono je to pochopiteľné.

Predpovedateľov budúcnosti nemali radi počas všetkých storočí. Ešte dobre, že ich dnes nepália v ohni.


950 миллионов африканцев и арабов окончательно похоронят Европу к середине века

FOTO: Reuters


MLÁDEŽNÍCKA BUBLINA 

Takže, v čom spočíva podstata demografického Kapitálu nášho Marxa nového tisícročia?

Ešte pred 12 rokmi, na samotnom začiatku tohto storočia, Heinsohn varoval: jednu z hlavných hrozieb pre Západ už v prvej štvrtine 21. storočia predstavuje takzvaná „mládežnícka bublina“ na Blízkom Východe a v Afrike južnejšie od Sahary (kde viac ako 20 percent obyvateľstva tvorí mládež vo veku 15 až 24 rokov). Ako protiváha „bubliny práceschopného veku“ vo Východnej Ázii a Latinskej Amerike a „stareckej bubline“ v Japonsku a v Európe. 

Ako  sme svedkami, práve z tejto arabsko-africkej „bubliny“ sa aj vrhol do Európy behom posledných mesiacov prúd migrantov. Mimochodom, všetci v súčasnosti poukazujú na veľké množstvo mladých ľudí medzi utečencami. Čo sa zdá byť netypickí pre utekajúcich pred vojnou.  Takže profesor mal pravdu. 


Гуннар Хайнзон.

Gunnar Heinsohn

Kompletne sa „mládežnícka bublina“ nafúkne v Afrike a na Blízkom Východe do roku  2025, napísal na začiatku storočia Heinsohn. Globálna hrozba, ktorú bude vytvárať behom niekoľkých nasledujúcich desaťročí, môže spraviť 21. storočie ešte krvavejším než bolo storočie 20. „Nadbytok mladých ľudí takmer vždy vedie ku krvi prelievaniu  a k  budovaniu alebo rúcaniu impérií.“ Profesor dokonca používa pojem „zhubná demografická priorita mládeže“.

Tendencia násilia narastá  v tých spoločnostiach, kde mládež vo veku 15-29 rokov tvorí viac ako 30%  celkového obyvateľstva, píše Heinsohn. Pritom nie je podstatné, v mene čoho sa pácha násilie: náboženstva, nacionalizmu, marxizmu, fašizmu... To hlavné je nadbytok mládeže. Je to práv e ten sud prachu, ku ktorému stačí priblížiť zápalku...  A tú zápalku pravidelne približujú. 


Teraz musí planéta náhle čeliť vlne islamského teroru. Odkiaľ sa vzali títo bojovní fanatici veľkého  svetového náboženstva islamu, čudujú sa politológovia a verejnosť. Islamistom predsa nemusel čeliť v rokoch  1916-1918  na Východe legendárny britský dôstojník  Thomas Edward Lawrence, a  rokoch  1941-43  – hitlerovský poľný maršal Rommel, prezývaný Púštna líška. A teraz ten istý Islamský  štát hádže rukavicu Západu. Súčasťou  aktuálnej agendy je vytváranie antiIŠ koalície, tak ako sa kedysi vytvárala koalícia antihitlerovská. 

Ostatne, nič nie je nové pod slnkom. 

Ukazuje sa, že súčasní islamisti mali predchodcov  – kresťanistov, tvrdí Heinsohn. Pochádzajúci z veľkého svetového náboženstva kresťanstva. 

Ako mohli malé európske krajiny, začínajúc od Portugalska a Španielska dobýjať veľké svetové regióny, vyhlasujúc ich za svoje kolónie, kladie si otázku profesor. Existuje mylný názor, že k tomu došlo kvôli vtedajšej nadbytočnej populácii v Európe. Fakticky žiadny nadbytok populácie neexistoval!  V roku 1350 v Španielsku žilo  9 miliónov ľudí. V roku 1493, keď sa začalo  veľké koloniálne dobýjanie iba  6  miliónov. Menej o tretinu!

Avšak v tomto období v španielskych rodinách prudko stúpol koeficient pôrodnosti:  z 2-3 detí na 6-7.  V roku 1484 pápež vyhlásil špeciálnym nariadením, že umelé obmedzovanie pôrodnosti bude trestané smrťou. Na vatrách začali hromadne páliť všemožné čarodejnice, bosorky. Teda pôrodné babice, duly, ktoré poznali metódy antikoncepcie a vedeli prerušiť tehotenstvo. Bolo to nutné nariadenie. Mor predsa skolil v 14-15. storočí takmer tretinu obyvateľstva Európy. 

V dôsledku špeciálnych opatrení prijatých pápežom, priemerný vek, ktorý tvori v roku  1350  28-30 rokov, klesol na 15 rokov v roku 1493. V rodinách začalo byť príliš veľa chlapcov, ktorí  nevedeli  čo so sebou. Objavila sa mládežnícka bublina, ktorá hrozila, že vybuchne.


Еще 12 лет назад, в самом начале века, Хайнзон предупреждал: одна из главных угроз для Запада уже в первой четверти 21 века - так называемый «молодежный пузырь» на Ближнем Востоке и в Африке южнее Сахары

Už pred 12 rokmi, na samotnom začiatku storočia, Heinsohn varoval: jednu z hlavných hrozieb pre Západ už v prvej štvrtine 21. storočia predstavuje takzvaná „mládežnícka bublina“ na Blízkom Východe a  v Afrike južnejšie od Sahary  Foto:REUTERS


SYNOVIA ODCHÁDZAJÚ DO BOJA!

Túto explozívnu masu šikovne odsunuli ďalej od európskych brehov. Obsadzovať cudzokrajné kolónie v mene Krista, pápeža a Španielska, Portugalska.  95%  dobyvateľov-kolonizátorov bolo veľmi mladých. V Španielsku ich dokonca volali „secundones“ - druhí synovia! Práve oni  zlikvidovali v Južnej Amerike veľké impérium Inkov, ďalšie domorodé národy. A hoci jedným z hlavných prikázaní v kresťanstve je Nezabi!, mladí kolonizátori nepovažovali za hriech likvidovať a utláčať podrobené národy. Náboženskí činitelia predsa vsugerúvali mladíkom, že nie sú zabijaci, аle bojovníci za spravodlivosť, povinní likvidovať pohanov a hriešnikov na slávu pána boha a s dovolením vlády.

Príklad Portugalska, Španielska neskôr nasledovalo  Anglicko, Holandsko – tiež vytvorili svoje kolónie v Južnej a Severnej Amerike, Indii, Afrike, mečom a krížom si podrobujúc tamojších pohanov. Mimochodom, v početných krížových výpravách, organizovaných pápežmi proti moslimom, tiež bolo  veľa mládeže. V dejinách je známa dokonca aj detská krížová výprava a „výpravy pastierikov“. 

Týchto dobyvateľov-kolonizátorov  Heinsohn aj pomenoval „kresťanistami“ („Christianists“). Mládež je pripravená vnímať ideológiu, ktorá ich zbavuje  oslobodzuje od akejkoľvek zodpovednosti: „Z týchto svätých kníh, nech je to Korán, Biblia, Mein Kampf, Komunistický manifest atď pochádza to, čo ospravedlňuje váš cieľ. Viete, že budete robiť násilie, ale chcete, aby vás pritom netrápilo svedomie.  Zabíjate v mene myšlienky -   preto ste spravodlivý. Ale keď mládež prestáva byť v demografickej prevahe, záujem o tieto knihy, vydané v miliónoch výtlačkov, sa celkom stráca: všetci už vedia, že okrem ideologického smetia tam nič nie je.“

Как черт из рукомойника пред успокоившимся после падения Берлинской стены миром выскакивает исламизм

Foto: REUTERS


A LENIN, TAKÝ MLADÝ…

Je zaujímavé sa pozrieť z hľadiska Heinsohna na nedávne dejiny našej vlasti. Ruské impérium v roku  1917 zlikvidovali boľševici-marxisti. Medzi prvými našimi marxistami bol syn štátneho poradcu, študent prestížnej Peterburgskej univerzityAlexander Uľjanov.  Spolu so študentom Ševyrevym, synom bohatého kupca, vytvoril Teroristickú frakciu strany Národná vôľa. Uľjanov predal svoju zlatú gymnaziálnu  medailu. Za tieto peniaze teroristi kúpili výbušniny, aby vyhodili do vzduchu imperátora Alexandra III.  v mene svätých princípov slobody, rovnosti a bratstva, prirodzene.  Spiknutie odhalili. Piatich teroristov-revolucionárov obesili. Najstarší z obesených mal iba 26 rokov.  Uľjanov 21. Ševyrev 23. Mladší brat Uľjanova Vladimir  (budúci vodca svetového proletariátu Lenin) sa začal venovať revolučným záležitostiam keď mal 17 rokov. Ako aj syn bohatých zemepánov  Trockij – budúci ideológ odvetvia svetového marxizmu, pomenovaného podľa neho. Stalin mal 16. Väčšina sovietskych vodcov sa dostala k marxizmu v mladosti. Vtedy v Rusku bol demografický boom.  Dostanúc sa k moci, ideoví bojovníci sa ľudové šťastie okamžite zorganizovali v Rusku masový červený teror. A nechali tiecť krv! 

Prvá svetová vojna, revolúcia, občianska vojna, červený teror, kolektivizácia, Gulag, Veľká vlastenecká vojna zahubili desiatky miliónov našich krajanov. Pôrodnosť poklesla.. Na konci 20. storočia sa rozpadol ZSSR,   bašta marxizmu a leninizmu, rozpadol sa blok socialistických štátov. Miliónové výtlačky diel Marxa-Engelsa-Lenina-Stalina sa premenili na papier do zberu. 


Старый Свет без единого выстрела сдастся этой гигантской армии

Starý svet sa bez jediného výstrelu vzdá tejto gigantickej armáde. Foto: REUTERS


Pokračovanie čoskoro

Zdroj: 
http://m.spb.kp.ru/daily/26441.7/3311701/ 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |