Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
950 miliónov Afričanov a Arabov definitívne pochová Európu do roku 2050! - Dokončenie - chelemendik.sk

 

950 miliónov Afričanov a Arabov definitívne pochová Európu do roku 2050! - Dokončenie

2020-02-23  (03:28)

 - 950  miliónov Afričanov a Arabov definitívne pochová Európu do roku 2050! - Dokončenie

8.10.2015

Časť 1. nájdete TU:

Ešte predtým bola zruinovaná najobludnejšia ideológia 20. storočia  – nacizmus, ktorý vyznával koncentračné tábory, plynové komory, likvidáciu „neplnohodnotných národov“.  A jeho biblia  - Mein kampf bola zakázaná. 

A teraz zrazu ako čert z umývadla pred svetom, ktorý sa ukľudnil po páde Berlínskeho múru  sa objavuje islamizmus. Noví teroristi, väčšina  z ktorých je mladá... Robia svoje čierne skutky zase v mene „svätej veci“. Tentokrát v mene posvätnej vojny s „nevercami“.  Ako sa také niečo mohlo stať v osvietenom humanisticko-demokratickom 21. storočí, s jeho OSN a ďalšími medzinárodnými kontrolujúcimi organizáciami, pod krídlom veľkého náboženstva islam, ktoré  sa narodilo už v 7. storočí?

Odpoveď je jednoduchá. Poskytol ju stále ten istý profesor Heinsohn ešte pred zrodom Islamského štátu. 

Behom iba piatich generácií (1900-2000)  obyvateľstvo moslimského  sveta stúplo zo 150 na 1200 miliónov ľudí, t.j. o 800 %! máme tu dočinenia  s demografickou explóziou 20. storočia s obrovskou prioritou mládeže. Mladí moslimovia aj vymysleli islamizmus, myslí si Heinsohn.


MEDZITÝM V ČÍNE...

Mimochodom, obyvateľstvo Číny stúplo v 20. storočí  iba o 300 percent: zo 400 miliónov na 1200 miliónov ľudí. V Indii o 400 percent: z 250 miliónov na 1000 miliónov. Pritom ešte nedávno svet usilovne strašili žltým čínskym nebezpečenstvom. A pritom zanedbali to moslimské. 

Zaujímavé je, že súdruh  Mao počas rokov „kultúrnej revolúcie“ v rokoch 1966-76 upevňoval osobnú moc, vysporadúvajúc sa so svojimi politickými protivníkmi práve rukami miliónov  príslušníkov Červenej gardy (školáci, študenti) a mladých robotníkov. Tieto mládežnícke bandy pateticky pomenovali „nebeskými bojovníkmi revolúcie“  a dali im úplnú voľnosť pri objavovaní „démonov a monštier“ buržoázie, revizionizmu až po fyzickú likvidáciu. Bibliou pre nich boli zbierky citátov súdruha Maa. V priebehu kultúrnej revolúcie, ako spieval Vysockij v pesničke o Červenej garde: „Posekali tieto decká veľmi mnohých na fašírky.“ 

Potom samotnú Červenú gardu pritlačili k múru. A v roku  1979, po smrti vodcu Maa, čínska vláda vôbec zaviedla politiku obmedzenej pôrodnosti: „Jedna rodina – jedno dieťa.“ 

Zatiaľ čo v moslimských krajinách pôrodnosť nikto neobmedzoval. A tu máme výsledok... 


В течение всего лишь пяти поколений (1900 - 2000 гг.) население в мусульманском мире выросло со 150 до 1200 миллионов человек, т. е. на 800 %

Behom iba piatich generácií (1900-2000)  obyvateľstvo moslimského  sveta stúplo zo 150 na 1200 miliónov ľudí, t.j. o 800 % Foto: REUTERS


MEŠITA NOTRE DAME

A čo Európa? Podľa vedeckej definície Heinsohna, je to zóna „strategickej bubliny“. Obyvateľstvo starne. Kresťanstvo stráca pozície z roka na rok. A zdá sa, že uprostred storočia sa stane realitou fantasy Jeleny Čudinovej Mešita Notre Dame, napísaná v roku 2005. Neskôr ako vedecký bestseller profesora Heinsohna.

Udalosti v knihe sa odohrávajú v roku 2048. Európa sa premenila na Eurábiu. Sú tu nastolené  zákony šaria, platí mesačný kalendár. Na mieste pápežského Vatikánu je skládka odpadu a parížska Notre Dame sa stla mešitou Al-Franconi.

Heinsohn si taktiež myslí, že perspektívy Starého sveta sú smutné. Kým príde polka storočia, Európu pochová vlna utečencov z Východu. Ale profesor narába so suchými číslicami. 

V roku 2012 sa do Nemecka presťahoval 1,1 milión ľudí, v roku 2013 - 1,2 milióna. Opustilo krajinu  behom dvoch rokov 1.5 milióna. V Nemecku dnes žijú  82 milióny. Ak prenesieme tento pomer na celú Európsku úniu s celkovým obyvateľstvom  507 miliónov, behom najbližších 35 rokov sa do Európy teoreticky môže presťahovať  250 miliónov ekonomických migrantov. Práve toľko „strávi“ Starý svet do roku 2050.

Ale, súdiac podľa prieskumov Gallupovho inštitútu, do roku 2050 až 950 miliónov ľudí z Afriky  a arabských štátov sa bude chcieť usídliť v Európe. Štyrikrát viac! Také množstvo migrantov Európa neznesie. Ostatne, kto sa však starenky Európy bude na niečo pýtať? Do roku 2050 sa obyvateľstvo Afriky zväčší dvojnásobne: zo súčasných 1,2  miliardy ľudí na 2,4  miliardy. Už do roku  2040, podľa prognóz demografov, polovica obyvateľstva Zeme vo veku do 25 rokov bude pozostávať z Afričanov. U seba doma sa dobrého života nedočkajú. Viete si predstaviť aká vlna vtrhne do v súčasnosti sýtej Európy za lepším životom, sociálnymi dávkami  z čierneho kontinentu a z Blízkeho Východu?! Starý Svet bez jediného výstrelu sa vzdá tejto obrovskej armáde pod zelenou vlajkou  Proroka. 

Pre dokázanie neodvratnej kapitulácie Heinsohn používa pojem „demografický skrat“. Tento skrat nastáva, keď na každých 100 mužov vo veku  40 – 44 rokov pripadá menej ako 80 chlapcov vo veku  0 až 4 rokov. V Nemecku sa tento pomer rovná  100/50, a v sektore Gaza, obývanom Palestíncami (arabmi)  - 100/464! V Afganistane  - 100 mužov/403 chlapcov, v Iraku  -100/351,  v Somálsku   - 100/364...

Takže Nemecko, podľa mienky profesora, nedokáže odolávať „priorite mládeže“ z moslimských krajín. Pritom Nemecko je lokomotívou  Európskej únie. Čo už sa dá povedať o iných členoch EÚ!

Heinsohn uvádza aj iné dôkazy blížiacej sa kapitulácie Európy pred moslimami. V súčasnosti na 100  starších ľudí (vo veku 55-59 rokov) v Nemecku a Rakúsku pripadá  70-80 mladých ľudí-pacifistov. A v najbližšej budúcnosti na každú stovku veteránov-domorodcov bude pripadať už 300-700 zúrivých Afričanov bez vzdelania, perspektív a jasných cieľov v živote. 

V románe Čudinovej funguje ohnisko odporu. „Kresťanskí partizáni“, ktorým velí Ruska Sofia Sevazmiu Greenberg.

Heinsohn je pesimista: „Kto zostane, aby kládol odpor? Všetka mládež dovtedy odíde.“ 

Kam? Do ťažko prístupných pre arabsko-afrických migrantov anglosaských krajín  – pevnosti Austrálie, Kanady, na Nový Zéland. A tento proces sa už začal, píše  Heinsohn.  Nemci, Holanďania, Francúzi emigrujú zo svojich krajín ako nikdy. Iba z Nemecka každý rok odchádza 150 000  ľudí, pričom väčšina  z nich do anglosaských krajín. Každý rok Kanada, Austrália a Nový Zéland s radosťou prijímajú  1,5 miliónov vzdelaných migrantov a robia všetko možné, aby uľahčili ich vjazd do svojich krajín.

Odchádzajú, spravidla, najtalentovanejší, vysoko profesionálni odborníci. 

Profesor  Heinsohn ich neodsudzuje: „Nie je prekvapivé, že mladí pracovití ľudia vo Francúzsku a Nemecku radšej emigrujú. A nielen preto, že na ich ramenách spočíva povinnosť „kŕmiť“ starnúce pôvodné obyvateľstvo vlastnej krajiny. 

Ak si zoberieme 100 20-ročných Francúzov a Nemcov,  70 z nich musí vydržiavať 30 emigrantov ich vlastného veku a taktiež ich potomkov. Pre mnohých je to jednoducho neprijateľné,  obzvlášť vo Francúzsku, Nemecku a Holandsku. Práve preto utekajú.“

Utekajú, hoci v samotnom Nemecku sú dva milióny dostupných pracovných miest, ktoré nemá kto zaplniť. Zároveň na sociálnej podpore sedí  6 miliónov príživníkov. 35 % všetkých novorodencov tu nie sú Nemci,  90 %  ťažkých zločinov nepáchajú Nemci. Vo Francúzsku na každú ženu pripadajú dve deti, ale z každých piatich novorodencov dve deti rodia arabské  alebo africké ženy.

V Európe sa všetko vybralo  nesprávnou  cestou niekedy na začiatku  1980-tých, myslí si Heinsohn. Medzi rokmi 1990 a 2002  do Nemecka pricestovalo 13 miliónov imigrantov, z ktorých väčšinu  predstavujú nekvalifikovaní robotníci. To isté sa udialo aj vo Francúzsku. 

Podľa mienky profesora, aby bol pozastavený búrlivý prú utečencov, je treba súrne odstrániť zo štátneho  rozpočtu ťažké bremeno blahobytu migrantov vďaka sociálnym dávkam. „Je treba schváliť zákon, v súlade s ktorým deti, narodené po dohodnutom dátume musia byť vydržiavané nie štátom, ale svojimi  rodičmi. Bude to revolúcia. Ale takáto revolučná cesta sa v Európe dokonca ani nezvažuje."

Preto aj sa potuluje nes po Európe prízrak Mešity Notre Dame. A rastie počet mladých migrantov  z Afriky a Blízkeho  Východu. Do roku  2050 premenia fantáziu o tejto mešite na realitu. 


Gunnar Heinsohn - 72 rokov. Nemecký sociológ, ekonóm, demograf, slobodný publicista. Profesor Brémskej univerzity. Založil a veľa rokov stál na čele Inštitút Raphaela Lemkina, skúmajúci problémy genocídy. Autor  700 vedeckých článkov, kníh. Medzi jeho  vedecké záujmy patria dejiny vzletov a pádov svetových civilizácií, začínajúc od Staroveku. 


Zdroj: http://m.spb.kp.ru/daily/26441.7/3311701/


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |